itsyourlife.pl

itsyourlife.pl – blog tematyczny – lifestyle

grzywka na boki
Lifestyle

Modna fryzura dla niemal każdego typu urody

Wybór fryzury to przyjemny, ale niełatwy wybór dla wielu pań. Chęć podkreślenia swojego naturalnego piękna oraz łatwość pielęgnacji i ułożenia włosów sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na fryzurę z grzywką.

Dla kogo odpowiednia będzie grzywka na bok?

Szczególnie grzywka na boki może być korzystnym uczesaniem dla wielu typów urody. Pozwala ona bowiem na wysmuklenie twarzy, na czym zależy wielu paniom o twarzy okrągłej, kwadratowej lub prostokątnej. Swobodnie opadające kosmetyki po obu stronach skroni sprawiają, że fryzura ta jest niezwykle lekka. Dobre cięcie to gwarancja, że grzywka na boki będzie sama się układała, a jedynymi zabiegami związanymi z włosami będzie ich pielęgnacja.

grzywka na boki

Do jakich fryzur pasuje grzywka na boki?

Grzywka na boki to doskonała propozycja dla pań z krótszymi oraz dłuższymi włosami. Możliwość delikatnego podpięcia grzywki wsuwkami sprawia, że będzie ona wygodna również dla kobiet aktywnych. Panie o prostych, jak i podatnych na kręcenie się włosach będą zadowolone z takiego rozwiązania, ponieważ grzywka doskonale okalać będzie twarz i podkreśli jej walory, np. wystające policzki oraz skieruje uwagę na piękno kobiecych oczu.

Przeczytaj więcej na BOOKZNAMI