itsyourlife.pl

itsyourlife.pl – blog tematyczny – lifestyle

mały samochód elektryczny
Lifestyle

Jaki mały samochód elektryczny kupić?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na kwestie ekologiczne oraz oszczędność w codziennym użytkowaniu samochodu. Jednym z rozwiązań jest wybór auta elektrycznego, które nie emituje spalin i pozwala zaoszczędzić na kosztach paliwa. W artykule omówimy dwa modele aut elektrycznych, CUPRA Born i Volkswagen ID.3, które są warte uwagi ze względu na swoją funkcjonalność i innowacyjność. Dodatkowo, przedstawimy możliwość finansowania zakupu samochodu elektrycznego przez Volkswagen Financial Services, które umożliwia użytkowanie nowoczesnego pojazdu za niższe raty niż przy tradycyjnych rozwiązaniach finansowych. Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się więcej o wyborze małego auta elektrycznego oraz korzyściach, jakie niesie za sobą jego użytkowanie.

Wybór auta elektrycznego

Można śmiało powiedzieć, że CUPRA Born sprawdzi się idealnie do jazdy po mieście. Takie auto możesz naładować na miejskiej stacji ładowania. Jest to ciekawie zaprojektowany mały pojazd, który zachwyci Cię komfortową jazdą bez emisji spalin oraz innowacyjnością. Kolejny warty polecenia model to Volkswagen ID.3, który jest bardzo przestronny. Warto zaznaczyć, że jest to niezwykle mocne i dynamiczne auto, które nada się też na dalsze podróże.

Zakup elektryka należy przemyśleć przy ciągle rosnących cenach paliw. Osoby, które chcą jeździć elektrykiem wcale nie muszą kupować nowego samochodu. VW FS to propozycja skierowana do klientów indywidualnych i firm. Można użytkować mały samochód elektryczny marki Volkswagen i płacić nawet o połowę niższe raty niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań finansowych. Nie musisz spłacać pełnej wartości pojazdu, ponieważ przy zawieraniu umowy ustalana jest prognozowana utrata wartości auta i to ją spłaca się w równych ratach miesięcznych w trakcie finansowania. Możesz też skorzystać z innowacyjnego narzędzia, jakim jest kalkulator finansowy, który służy do obliczania rat. Więcej informacji dostępne jest na https://emobility.vwfs.pl/artykuly-o-elektromobilnosci/maly-samochod-elektryczny-w-finansowaniu.html 

Opłata wstępna i wysokość abonamentu

Opłata wstępna zaczyna się od 0% wartości elektryka, ale maksymalnie można na starcie wpłacić 30% wartości pojazdu. Roczny prognozowany przebieg jest ostatnią rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę. Na wysokość twojej ostatecznej raty ma wpływ każdy parametr. Jeśli zależy Ci na jej obniżeniu to rozważ mniejszy limit kilometrów lub wyższą opłatę wstępną. Musisz jednak to poważnie przemyśleć, żeby nie okazało się, że musisz płacić za przekroczone limity na koniec umowy, jeśli będziesz jeździł dużo. Rata będzie trochę wyższa, jeśli nie masz pieniędzy na opłatę wstępną, ale wciąż możesz korzystać z naprawdę korzystnego finansowania. Mały samochód elektryczny może Ci się przydać, jeśli sporo jeździsz po mieście. Takim autem można się wszędzie zmieścić i zaparkować, dlatego jazda jest wyjątkowo komfortowa. Na koniec umowy możesz wykupić swojego elektryka lub zwrócić samochód i wybrać nowy w ramach kolejnej umowy leasingowej.

Usługa VW FS najbardziej pasuje ludziom, którzy często zmieniają auta na nowe. Dla takich osób nie jest ważne samo posiadanie, ale raczej użytkowanie samochodu. Nie ulega wątpliwości, że oszczędzasz pieniądze dzięki elektrykom. W płatnych strefach parkowania parkujesz za darmo, a do tego jeździsz buspasami, więc nie stoisz w korkach.